Key (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Other
cs: Jiné

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Key
cs: Klíč

en: Text field
cs: Textové pole

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Keys
cs: Klíče

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Generate
cs: Generovat

en: Configuration type
cs: Typ konfigurace
