Key (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Key
th: คีย์

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Configuration name
th: ชื่อการกำหนดค่า

en: Simple configuration
th: ตั้งค่าแบบง่าย

en: Configuration type
th: ประเภทการกำหนดค่า
