Key auth (2.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Header
es: Encabezado

en: Key
es: Clave

en: API key
es: Clave del API

en: Query
es: Consulta

en: Web services
es: Servicios web

en: Detection method
es: Método de detección

en: Key authentication
es: Clave de autentificación
