Key auth (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Key
vi: Khóa

en: API key
vi: khóa API

en: Query
vi: Truy vấn

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Detection method
vi: Phương thức phát hiện
