Key auth (2.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Header
da: Overskrift

en: Key
da: Nøgle

en: API key
da: API-nøgle

en: Query
da: Forespørgsel

en: Web services
da: Web-services

en: Detection method
da: Detektionsmetode
