Key auth (2.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Key
he: מפתח

en: Query
he: שאילתה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Detection method
he: שיטת זיהוי
