Key auth (2.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Key
tr: Anahtar

en: Query
tr: Sorgu

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Detection method
tr: Algılama yöntemi
