Key auth (2.2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Header
ar: الترويسة

en: Key
ar: المفتاح

en: Query
ar: استفسار

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Detection method
ar: طريقة الكشف
