Key auth (2.2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Header
lv: Galvene

en: Key
lv: Atslēga

en: API key
lv: API atslēga

en: Query
lv: Vaicājums

en: Web services
lv: Web servisi

en: Detection method
lv: Noteikšanas metode
