Key auth (2.2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Header
ja: ヘッダー

en: Key
ja: キー

en: Query
ja: クエリー

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Detection method
ja: 検出方法
