Key auth (2.2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Header
nl: Kop

en: Key
nl: Sleutel

en: API key
nl: API-sleutel

en: Web services
nl: Webservices

en: Detection method
nl: Detectiemethode
