Key auth (2.2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Header
fa: سربرگ

en: Key
fa: کلید

en: Query
fa: پرس و جو

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Detection method
fa: روش تشخیص
