Key auth (2.2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Header
sk: Hlavička

en: Key
sk: Kľúč

en: API key
sk: API kľúč

en: Query
sk: Dotaz

en: Web services
sk: Webové služby

en: Detection method
sk: Metóda detekcie
