Key auth (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Key
fi: Avain

en: Query
fi: Kysely

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Detection method
fi: Tunnistustapa
