Key auth (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Header
az: Başlıq

en: Key
az: Açar

en: Query
az: Sorğu

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Detection method
az: Aşkarlama üsulu
