Key auth (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Key
el: Κλειδί

en: Query
el: Ερώτημα

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Detection method
el: Μέθοδος ανίχνευσης
