Key auth (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Header
fr: Entête

en: Key
fr: Clef

en: API key
fr: Clé d'API

en: Query
fr: Requête

en: Web services
fr: Services Web

en: Detection method
fr: Méthode de détection
