Key auth (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Header
gl: Encabezado

en: Key
gl: Clave

en: Query
gl: Consulta

en: Web services
gl: Servizos web

en: Detection method
gl: Método de detección
