Key auth (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Header
hu: Fejléc

en: Key
hu: Kulcs

en: API key
hu: API kulcs

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Detection method
hu: Érzékelési mód
