Key auth (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Key
uk: Ключ

en: API key
uk: Ключ API

en: Query
uk: Запит

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Detection method
uk: Метод визначення
