Key auth (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Detection method
bo: རྟོགས་ཞིབ་བྱེད་ཐབས།
