Key auth (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Header
ru: Шапка

en: Key
ru: Ключ

en: API key
ru: API-ключ

en: Query
ru: Запрос

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Detection method
ru: Метод определения
