Key value field (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Key
da: Nøgle

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
