Key value field (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Format
hu: Formátum

en: Key
hu: Kulcs

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.
