Key value field (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Format
lt: Formatas

en: Key
lt: Raktas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
