Key value field (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Key
oc: Clau

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus
