Key value field (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Key
fa: کلید

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: About
fa: درباره

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
