Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Label
el: Ετικέτα

en: type
el: τύπος

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Callback
el: Επιστροφή κλήσης

en: Action settings
el: Ρυθμίσεις ενεργειών
