Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: Label
et: Nimetus

en: url
et: veebiaadress

en: type
et: tüüp

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Action settings
et: Toimingute seaded
