Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Action
fi: Toiminto

en: Label
fi: Tunnus

en: type
fi: tyyppi

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Selector
fi: Valitsin

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: Shortcut
fi: Oikopolku

en: Callback
fi: Paluufunktio

en: Action settings
fi: Toiminnon asetukset
