Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Action
hy: Գործողություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: type
hy: տեսակ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր
