Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Action
is: Aðgerð

en: Label
is: Merking

en: type
is: gerð

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Shortcuts
is: Flýtivísar
