Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Label
ku: پێناس

en: type
ku: جۆر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: Shortcut
ku: قەدبڕ
