Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Action
uk: Дія

en: Label
uk: Мітка

en: type
uk: тип

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: Selector
uk: Вибір

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Callback
uk: Зворотний виклик

en: Action settings
uk: Налаштування дії

en: Keyboard shortcut settings
uk: Налаштування комбінацій клавіш
