Keyboard shortcuts (1.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Selector
az: Seçici

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Callback
az: Geri zəng et
