Keyboard shortcuts (1.0.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Action
es: Acción

en: Label
es: Etiqueta

en: type
es: tipo

en: Role
es: Rol

en: Keyboard shortcuts
es: Atajos de teclado

en: Shortcuts
es: Atajos

en: Shortcut
es: Atajo

en: Callback
es: Callback (llamada)

en: Action settings
es: Configuraciones de acción
