Keyboard shortcuts (1.0.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Action
hu: Művelet

en: Label
hu: Címke

en: url
hu: webcím

en: type
hu: típus

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: Shortcut
hu: Gyorshivatkozás

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Action settings
hu: Műveletek beállítása
