Keyboard shortcuts (1.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Action
jv: Aksi

en: Label
jv: Judul

en: type
jv: tipe

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: Shortcut
jv: Dalan pintas
