Keyboard shortcuts (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Label
km: ស្លាក

en: type
km: ប្រភេទ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Shortcut
km: ផ្លូវ​កាត់
