Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: type
af: tipe

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Shortcuts
af: Kortpaaie
