Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Action
am: እርምጃ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: type
am: ዓይነት

en: Roles
am: ሚናዎች
