Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Label
bg: Заглавие

en: type
bg: тип

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Add shortcut
bg: Прибави кратък път
