Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Shortcuts
bn: শর্টকাট সমূহ
