Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: type
bo: རིགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Add shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཁ་སྣོན
