Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Administration
ca: Administració

en: Action
ca: Acció

en: Label
ca: Etiqueta

en: type
ca: tipus

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Add shortcut
ca: Afegeix un accés directe
