Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Administration
cs: Administrace

en: Action
cs: Akce

en: Label
cs: Popisek

en: type
cs: typ

en: Roles
cs: Role

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Add shortcut
cs: Přidat zkratku

en: Action settings
cs: Nastavení akcí
