Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
