Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: type
fil: uri

en: Roles
fil: Mga papel

en: Shortcuts
fil: Mga maigsing ruta
