Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: type
gu: પ્રકાર

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો
