Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Administration
he: ניהול

en: Action
he: פעולה

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: type
he: סוג

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Selector
he: סלקטור

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Add shortcut
he: הוספת קיצור
